Zgłoś nadużycie
Elektroniczny podpis właściciela praw autorskich lub osoby upoważnioną do działania w jego imieniu

Wypełnij proszę formularz widoczny obok aby wysłać nam zgłoszenie naruszenia praw autorskich. Każde zgłoszenie przeglądamy do 72h oraz odpowiadamy na nie. Wszelkie zgłoszone pliki które naruszają prawa zostaną skasowane.

Administrator serwisu FileSpace.pl szanuje prawo polskie i międzynarodowe, dlatego będzie reagował najszybciej jak to możliwe na wszelkie wiarygodne zgłoszenia dotyczące wszelkich naruszeń prawa w serwisie. Żaden z zgłoszonych czy wykrytych przez serwis FileSpace.pl przypadek naruszenia praw autorskich nie będzie tolerowany. Każdy użytkownik serwisu zakładając na nim konto, jest informowany o tych zasadach i akceptuje je, zgadzając się na przestrzeganie określonych w nim zasad.

Zgodnie z art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późn. zmianami), Administrator serwisu, który po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia usunął materiał naruszający prawo, zostaje zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności prawnej a jedyną osobą pociągniętą do odpowiedzialności może być Użytkownik, który zamieścił owy materiał w serwisie prowadzonym przez jego Administratora.